Czynne: Poniedziałek - Piątek

Specjaliści Przychodni Medico Tarnów

Elżbieta Leszczyńska

Elżbieta Leszczyńska

Lekarz stomatolog,
specjalista periodontologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.


Po ukończonym stażu podyplomowym w Krakowie rozpoczęłam pracę jako samodzielny stomatolog.


Szkolenie specjalizacyjne z Periodontologii odbyłam w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Medident pod okiem Dr.hab.n.med. Wojciecha Bednarza i uzyskałam tytuł specjalisty periodontologa potwierdzony pozytywnym wynikiem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.


Zajmuję się wąską dziedziną stomatologii, to znaczy leczeniem choroby przyzębia-paradontozy, leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej, chirurgią śluzówkowo-dziąsłową, stomatologią zachowawczą, protetyką.


Regularnie uczestniczę w sympozjach i szkoleniach poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii, co pozwala na leczenie pacjentów według najnowszej wiedzy medycznej. W pracy duży nacisk kładę na edukację pacjenta,ponieważ proces leczenia trakuje jako współpracę pacjenta i lekarza.


Współpracuję ze specjalistami z innych dziedzin stomatologii, co pozwala na kompleksowe leczenie pacjentów.


Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, European Federation of Periodontology. Pracuję w powiększeniu-lupach stomatologicznych.

Anna Gąsiorek

Lekarz medycyny,
specjalista otolaryngolog dorosłych i dzieci

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.


Uzyskała pierwszy stopień specjalizacji z laryngologii oraz drugi stopień specjalizacji z otolaryngologii dziecięcej w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.


Odbyła liczne staże i szkolenia kliniczne. W swojej pracy duży nacisk kładzie na rozwój umiejętności ,uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach oraz inwestując w nowoczesny sprzęt .


Pani Doktor należy do Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi , Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych , Towarzystwa Medycyny Pracy.

Problem ze zdrowiem? Zadzwoń do nas 792 450 015 lub umów wizytę